kırnazcevahir | KURUMSAL
15340
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15340,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

KURUMSAL

Kırnaz Cevahir Şark Odaları

 YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE

Evlerinde, ofislerinde, cafelerinde veya başka mekanlarda Şark Köşesi bulundurmak, Osmanlı havasını tatmak, bir ayrıcalık haline gelmiştir. Sedirlerimiz, misafir geldiğinde yatak olarak açılabilme özelliğine sahiptir. Gerektiğinde hem yatak, hemde sandık olarak kullanabilinir. Size özel olarak üretilen sedirlerimizin üretim esnasında her anını izleyebilme olanağına sahipsiniz.

Kırnaz Cevahir Şark Odaları

DAİMA GÜVEN DAİMA KALİTE 

Şark köşeleri ister yere sıfır olsun isterse ayaklı olsun ihtiyaca ve isteğe göre yapılabilmektedir. Evinizin bir odasını bu yörenin kültürüne ait olan şark köşelerine ayırabilirsiniz. Bulunduğunuz odanızın rengi hangi renk olursa olsun metrekaresi hangi ölçüde olursa olsun yerinize uygun odanızın şeklini alabilecek geniş ürün seçenekleri bulunmaktadır. Odanızdaki bir pencere önüne yada yazları vakit geçireceğiniz bir balkonda yapılması çok hoş olabilir.

Kırnaz Cevahir Şark Odaları

GEÇMİŞİN ÇİZGİLERİNİ GÜNÜMÜZE TAŞIDIK

Divanların üzerinde otantik desenli minderler yer alır boylu boyunca. Standartta bu minderler sünger, halı ve kumaştan oluşmaktadır. Divanların sırtınızı dayayacağınız arka kısımlarında genellikle uzun minderler yer alır. Bazı modellerde divanların sırt kısımlarında sert hasır minderler kullanılır. Ama küçük ve çok sayıda minder kullanarak sırt kısmını doldurmayı da tercih edebilirsiniz. Divanların baza ve kol kısımları ahşap malzemeden yapılır. Veya bu malzeme ahşap görünümlü olabilir. Odanın veya köşenin genelinde de ahşap rengi ve dokusu hakimdir. Duvarlarda asılı kilimler, gaz lambası veya şamdanlar yer alır. Eski ahşap çerçeveler veya ahşap dekoratif süsler de kullanılabilir.